Co lepiej kupić – szeregówkę czy dom?

Zakup szeregówki to dobra decyzja

Jest to dom w szeregu, sąsiedzi są blisko i miło się mieszka. Takie są jasne strony, ale minusów również trochę jest – nie wszyscy sąsiedzi są mili, nie ma ogródka i jest ciasno, prawie tak, jak w niskim bloku.

A może jednak dom?

Zakup domu to dobra decyzja. Zalety takiej decyzji są następujące:

  • duża przestrzeń w takim domu
  • ogród przy domu
  • sporo miejsca i cała rodzina czuje, że ma przestrzeń
  • dom jest oddalony od innych domów, nikt nikomu w okna nie zagląda
  • posesję okala ogrodzenie lub płot, co czyni ją w pełni bezpieczną

Lepiej dom czy szeregówka?

Niezależnie od tego, czy buduje się dom czy szeregówkę, to ważne jest przeliczenie własnych możliwości finansowych. Budowa szeregówki jest znacznie tańsza, ale dom to styl i klasa. Najlepszy jest dom otoczony ogrodem z trzech stron. Prezentuje się pięknie oraz doskonale się sprawdza. Wysoka jakość takiego domu jest bardzo istotna. Warto mieć ładny dom, stylowy, zbudowany na zamówienie, a nie kupowany z drugiej ręki. Własny dom to podstawa zadowolenia oraz satysfakcji. Cicho oraz przyjemnie w takim domu się mieszka. Można zaplanować jego lokalizację – najlepiej nie za blisko sąsiadów, lecz w pewnym oddaleniu. Sąsiedztwo bywa uciążliwe.

W domu tak bardzo nie odczuwa się tego, że są sąsiedzi. Najważniejsze, aby dom nie stał na zupełnym odludziu, ponieważ bywa to bardzo niebezpieczne i mało komfortowe. Dobra jakość takiego mieszkania jest sprawą godną uwagi i nieocenioną. Coraz więcej osób wybiera miłe i przyjemne mieszkanie, które sprawdza się tak, jak żadne inne. Coraz więcej osób doceni taką lokalizację i zechce z niej skorzystać. Obecnie klienci chętnie zamawiają własne domy i korzystają z nich przez długi czas. Jakość mieszkania jest wysoka, a klienci doceniają to, co naprawdę dobre, wyjątkowe oraz dobrej klasy.

Na  budowie domu nie warto oszczędzać.

Dom większy, z piwnicą, poddaszem, garażem oraz własną kotłownią sprawdzi się zdecydowanie najlepiej. Duży taras również jest atutem własnego domostwa. Takie mieszkanie jest bardzo miłe, sympatyczne i godne uwagi. Każda osoba może znaleźć wyjątkowe rozwiązanie dla siebie, ale dom jest na pewno lepszy od szeregówki.

Autor

  • Urodzony we Wrocławiu, zajmuje się prowadzeniem własnego biznesu. Poza pracą biegacz i kolekcjoner. Fan twórczości polskich literatów.

2 komentarze do “Co lepiej kupić – szeregówkę czy dom?

  1. Ja wolę szeregówkę, nie jest za drogo, a mieszka się równie przyjemnie co w domu. Nie mam zbyt dużej rodziny, więc wszyscy się mieścimy i jest całkiem fajnie.

  2. Tylko dom! Dom to spokój, przestrzeń i przyjemność z mieszkania. W szeregówkach jest po prostu za ciasno.

Możliwość komentowania została wyłączona.